BİZ KİMİZ?

2003 Yılında faaliyete giren firmamız CD – DVD ithalatı ya başlayan yolculuğumuz,

2007 Yılında hizmete giren CD – DVD baskı makinemiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik.

2010 yılında Türkiye de Üretim yapmak için kurduğumuz dev tesisimiz ile aylık 300.000 CD – DVD üretim baskı kapasitemiz ile ülkemizin alanındaki öncü firmalarından biri haline geldik.

2014 Yılında ailemize katılan UV baskı Makinemiz ile ve kişiye özel ürünlerin üretim ve satış hizmetini vermeye başladık.

2016 yılından itibaren promosyon satışı yapan firmalara fason olarak Uv baskı hizmeti vermeye başladık. Kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile kısa zamanda geniş bir müşteri kitlesi edindik.

2017 yılı itibari ile Doruk Ajans Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize UV baskı, Lazer Baskı, Tampon Baskı, Serigraf Baskı, Dijital Baskı, promosyon satış ve CD – DVD üretim, baskı ve çoğaltımı ile birlikte geniş ürün yelpazemiz ve hizmetlerimiz ile siz değerli müşterimizin huzurunda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bütün hizmetlerimiz kendi bünyemizde, son teknoloji makine parkurumuz ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kaliteli, güler yüzlü ve hızlı çözümler sunmak sizleri memnun etmek tek ilkemiz olacaktır.

Menü
Teklif İste


    ×
    Whatsapp Hattı
    Whatsapp Hattı
    Merhaba
    Hemen Ara.